یکی از محصولات پرکاربرد و مهم برای تکمیل جهیزیه عروس, سرويس پلاستیک ۵۸ پارچه ليمون است که شامل مجموعه اي از اقلام پلاستیکی جهیزیه مورد نياز خانه، بالخصوص آشپزخانه است. شرکت های زیادی اقدام به تولید این دسته از سرویس های پلاستیکی می کنند که نمونه بارز آن لیمون نام دارد. این برند معروف و دوست داشتنی در حال حاضر دارای محصولات پرفروشی است که تمامی اقلام خود را در قالب سرویس های چند پارچه تقسیم بندی نموده است.

 

 

تهيه جزء به جزء اقلام جهيزيه کاري سخت و زمان بر است که معمولا تعداد زیادی از لوازم ضروري هنگام خريد فراموش مي شود و نتیجه آن خرید مجدد از فروشگاه های مختلف می شود. براي سهولت در خريد لوازم خرد پلاستيکي در جهيزيه، پکيچي طراحي شده که اقلام مورد نياز و ضروري خانه در يک مجموعه کامل جمع آوری شده که نياز تازه عروسان را کاملا رفع مي کند. با توجه به سابقه درخشان محصولات ليمون، اين برند را افرادي تاييد کردند که حداقل يکي از محصولات اين شرکت را خريداری و استفاده نموده اند. باز هم ياد آوري مي کنيم که شرکت وزين ليمون از مواد اوليه دسته اول و غير بازيافتي براي توليد تمامي محصولات خود استفاده مي‌کند که هم بهداشتي و هم زيبا و مقاوم هستند.

سرویس ۵۸ پارچه لیمون شامل چیست؟

در این مطلب می خواهیم به شما عزیزان بگوئیم که سرویس ۵۸ پارچه لیمون شامل چیست و کدامیک از اقلام مورد نیاز شما را در مجموعه وجود خواهد داشت. سرويس پلاستيک ۵۸ پارچه ليمون، ست کاملي است که با دارا بودن تمام اقلام مورد نياز نو عروسان با طرحي شيک و يک پارچه خيال همه خريداران را جهت تهيه‌ اين بخش از آشپزخانه خود ،آسوده کرده است. سرویس آشپزخانه و جهیزیه ۵۸ پارچه برند لیمون شامل موارد زیر است که شما عزیزان می توانید این قبیل محصولات را از عمده فروشی لوازم آشپزخانه در سطح شهر خودتان و یا از فروشگاه اینترنتی هایپر جهاز تهیه نمائید. اقلام تشکیل دهنده سرویس پلاستیک ۵۸ پارچه لیمون عبارتند از:

 1. سبد ميوه پايه دار استيل (يک عدد)
 2. جارو نپتون تک محور (يک عدد)
 3. سرويس کاسه گرد (يک عدد)
 4. صافي سينک (يک عدد)
 5. سري جای نان ۳ پارچه ياس (يک عدد)
 6. يقه شوی (يک عدد)
 7. سبد رخت درب دار (يک عدد)
 8. سبد پيک‌نيک سارينا (يک عدد)
 9. ست پيمانه ۶ عددی (يک عدد)
 10. ظرف فريزری ۴ خانه  (دو عدد)
 11. سرويس فريزری مربع ۶ پارچه (يک عدد)
 12. ست شستشوی برنج دسته دار (يک عدد)
 13. تخته گوشت (يک عدد)
 14. جعبه لوازم خياطي (يک عدد)
 15. لگن شماره ۵ گرد (يک عدد)
 16. لگن شماره ۲ گرد (يک عدد)
 17. جا شيري (يک عدد)
 18. سبد سبزي و نان بامبو  (شش عدد)
 19. ست لگن و آبکش نسيم ۴ (يک عدد)
 20.  ست لگن و آبکش نسيم ۲ (يک عدد)
 21. جا چنگال و قاشق کريستال (يک عدد)
 22. آبميوه‌گيري دستي اکروليک (يک عدد)
 23. پارچ اکروليک کوتاه (يک عدد)
 24. جا قاشقي ۲ طبقه (يک عدد)
 25. ست خاک انداز و جارو دسته بلند (يک عدد)
 26. فرچه فرش (يک عدد)
 27. سبد با گيره‌هاي رخت (يک عدد)
 28. قيف جفتی (يک عدد)
 29. رخت آويزه پشت دری (يک عدد)
 30. شال آويز (يک عدد)
 31. رخت آويز گردان (شش عدد)
 32. عدد صندلي حمام (يک عدد)
 33. سطل و فرچه ليمون (يک عدد)
 34. عدد سطل حمام (يک عدد)

برند جذاب ليمون با فعاليت چندين ساله در زمينه توليد لوازم خانه و آشپزخانه توانسته با دستيابي به بالاترين سطوح کيفيت در توليد اقلام پلاستيکي و همچنين رعايت حقوق مصرف‌کننده با استفاده از مواد اوليه بهداشتي و مرغوب، جايگاه خوبي در بين خانواده هاي ايراني پيدا کند. از جمله توليدات اين برند مي‌توان به سرويس و لوازم آشپزخانه و سرويس جهيزيه عروس اشاره کرد. براي نو عروسان سرويس جهيزيه ليمون محصولي فوق العاده براي آشپزخانه است. اين محصول از پرکاربرد ترين و بهترين لوازم پلاستيکي مورد نياز سرویس آشپزخانه برای هر کدبانويي است. اين سرويس در يک کارتن به بهترين شکل ممکن بسته بندي شده است و براي حمل و نقل و استفاده در جهيزيه عروس بسيار آسان و کاربردي مي باشد.