سبد خرید کوچک

امروزه همه مردم چه بخواهند و چه نخواهند از مواد پلاستیکی استفاده می کنند که مهمترین مصرف آن در حوزه بسته بندی, از کیسه های پلاستیکی و نایلون هایی که هر روز استفاده می کنیم تا سطل زباله آشپزخانه و آبکش آشپزخانه، همه آنها پلاستیکی هستند که از پلاستیک ساخته شده اند. بنابراین اگر سوال شما این است که بزرگترین تولید کننده پلاستیک ایران کیست؟ تا انتهی این مقاله همراه وبسایت هایپرجهاز باشید.

ادامه مطلب “بزرگترین تولید کننده پلاستیک ایران”

ادامه مطلب

در گذشته، قبل از اینکه ماشین‌های صنعتی و ابزار پیچیده به کمک زندگی انسان‌ها بیایند، مردم با ابزار و تجهیزاتی که یا تماماً توسط خودشان ساخته می‌شد یا با ابزارهای بسیار ساده‌ای که باز هم توسط خودشان می‌ساختند، به زندگی خود ادامه می‌دادند. با گذشت زمان و ورود ابزار و وسایل برقی به زندگی بشر، این صنایع دستی بیشتر به عنوان تزیینات مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع حصیر یکی از ابزارهایی است که توسط انسان ها ساخته شده و توانسته رشد چشمگیری را از آن خود کند. اگر سوال شما نیز این است که حصیر بافی برای کدام شهر است، تا انتهای این مقاله با عمده فروشی لوازم آشپزخانه هایپر جهاز همراه ما باشید.

ادامه مطلب “حصیر بافی برای کدام شهر است؟”

ادامه مطلب

یکی از صنایع و هنرهای بومی و روستایی ایران حصیربافی است که این هنر روستایی در کشورهای مختلف جهان به ویژه آفریقا، کشورهای جنوب شرق آسیا مانند اندونزی، تایلند و ایران بسیار رایج می باشد. خانم ها و آقایان برای پرکردن اوقات فراغت و تامین منابع مالی خود به منظور تامین مخارج زندگی، محصولات حصیری را که بسیار کاربردی بوده و ظاهری زیبا دارند، به روش های مختلف تولید می کنند و در نهایت به فروش می رسانند. در این مقاله به شما می گوئیم که حصیر چیست و چه کاربردی را برای شما به همراه دارد؟ تا انتهای این مقاله همراه عمده فروشی لوازم آشپزخانه هایپر جهاز باشید.

ادامه مطلب “حصیر چیست؟”

ادامه مطلب

ایران کشوری پهناور با آداب و سنن گوناگون است که شامل مردان و زنان هنرمند می باشد و همانطور که می دانید، هنر از دیرباز با زندگی ایرانیان پیوند خورده است. از هنرهای فراوان در این منطقه می توان به انواع قیطان دوزی اشاره کرد. بسیاری از افراد این سوال را دارند که نخ قیطان چیست؟ و در پاسخ، نخی ضخیم با قطر بیش از یک میلی متر و پوشیده از ابریشم یا پنبه را قیطان می گویند که این نخ در انواع بافندگی، سوزن دوزی اعم از مجلسی دوزی، جواهر دوزی و … استفاده می شود. نخ های قیطان انواع مختلفی دارند، ضخیم، نازک، ساده، پیچ خورده، شکاف خورده و روکش دار. دوختن و بستن نوعی نخ ضخیم به نام قیطان بر روی پارچه که طرحی را نشان میدهد، قیطان نامیده می شود و در گذشته های دور به عنوان وسیله ای برای تزیین لباس استفاده می شده است.

ادامه مطلب “نخ قیطان چیست؟”

ادامه مطلب

به عمده فروشی پلاسکو فروشگاه هایپر جهاز خوش آمدید. شما عزیزان می توانید تمامی اقلام مورد نیاز آشپزخانه برای فروشگاه و یا منزل خود را به صورت عمده تهیه و خریداری نمائید.

امروزه فروشگاه های عمده فروشی پلاسکو، لیست بلندبالایی از اقلامی را در مغازه دارند که تنوع بسیار زیادی را شامل می شود. به نظر می رسد یافتن توزیع کننده عمده برای این دسته از محصولات مشکل به نظر برسد و لی خوشبختانه فروشگاه آنلاین عمده فروشی لوازم آشپزخانه هایپر جهاز این مشکل را تا حدود زیادی حل کرده است.  فروشگاه ما با ارائه بهترین و متنوع ترین ظروف پلاسکو، خرید را برای عمده فروشان سرتاسر ایران بسیار آسان کرده است.

ادامه مطلب “عمده فروشی پلاسکو”

ادامه مطلب