سبد خرید کوچک

یخچال, یکی از ضروری ترین وسایل در هر آشپزخانه ایرانی و خارجی است که نبود آن در محیط خانه بسیار زیاد احساس می شود. امروزه همانند گذشته نبوده و بسیاری از افراد بعد از انتخاب یخچال مورد نظر خود, به دنبال ست رنگی جذاب متناسب با دکوراسیون منزل خود هستند و در این راستا این سوال را از فروشندگان لوازم آشپزخانه می پرسند که چه رنگی از یخچال را بخرم که با کابیت و سرویس آشپزخانه متناسب باشد؟ به همین خاطر هایپرجهاز برای پاسگویی به تمامی ابهامات عزیزان در این زمینه اقدام به تهیه مقاله مورد نظر کرده تا ابهامات شما در این مورد از بین رود.

ادامه مطلب “یخچال چه رنگی بخرم؟”

ادامه مطلب

وقتی صحبت از لوازم آشپزخانه و سرویس جهیزیه به میان می آید، کشور ترکیه و برند معروفش برای همه شناخته شده است. این برندها به دلیل کیفیت، دوام و سبک خود بسیار شناخته شده هستند. برخی از محبوب ترین و معروف ترین برندهای لوازم آشپزخانه ترکیه که در ادامه مقاله به آن می پردازیم عبارتند از:

ادامه مطلب “برندهای معروف لوازم آشپزخانه ترکیه”

ادامه مطلب

یکی از محصولات پرکاربرد و مهم برای تکمیل جهیزیه عروس, سرويس پلاستیک ۵۸ پارچه ليمون است که شامل مجموعه اي از اقلام پلاستیکی جهیزیه مورد نياز خانه، بالخصوص آشپزخانه است. شرکت های زیادی اقدام به تولید این دسته از سرویس های پلاستیکی می کنند که نمونه بارز آن لیمون نام دارد. این برند معروف و دوست داشتنی در حال حاضر دارای محصولات پرفروشی است که تمامی اقلام خود را در قالب سرویس های چند پارچه تقسیم بندی نموده است.

ادامه مطلب “سرویس ۵۸ پارچه لیمون شامل چیست؟”

ادامه مطلب

اگر که مطمئن نیستید کدام قابلمه یا تابه برای سرویس جهیزیه شما مناسب است, در این راهنمای خرید ما به انواع مختلف و سبک های موجود نگاه کوتاهی می اندازیم و مزایای هر کدام را بیان می کنیم. پس بنابراین تا انتها ما را همراهی کنید.

ادامه مطلب “راهنمای خرید تابه و قابلمه”

ادامه مطلب

تاریخچه ظروف گرانیتی تاریخی طولانی و جالبی داشته و گرانیت یک ماده محبوب در دنیای باستان بوده که با انواع مختلفی از سفال های گلی تولید می شده. برخی از محبوب ترین این اقلام عبارتند از: ظروف گرانیتی سیاه و سفید، باف و قرمز. در واقع گرانیت یک ماده محبوب برای ظروف در دنیای باستان بوده و انواع مختلفی از این دسته از اقلام بعد از مدت تولید شده است. ظروف گرانیتی سیاه و سفید نوعی سفال گرانیتی است که از نوارهای متناوب سیاه و سفید تشکیل شده است و نوع باف از سطوح صاف و همرنگ ساخته شده که مزیت بالاتری نسبت به موارد دیگر دارد. در این مقاله مختصر قصد داریم تا در ارتباط با این موضوع صحبت کنیم که اصلا ظروف گرانیتی چیست و چه کاربردی را در محیط آشپزخانه ایفا می کنند.

ادامه مطلب “ظروف گرانیتی آشپزخانه چیست؟”

ادامه مطلب